Inauguracja 14 edycji Małej Ligi Piłki Ręcznej

2017-10-15 08:52:47, komentarzy: 0

Dnia 12 października 2017 roku o godzinie 9.00 w Zespole Szkół Katolickich im. Św. Stanisława Kostki w Kielcach rozpoczęła się uroczysta inauguracja 14 edycji Małej Ligi Piłki Ręcznej. Gośćmi specjalnymi , oczywiście oprócz osób z kieleckiego świata Urzędu Wojewódzkiego, Kuratorium , Zarządu Vive oraz Nauczycieli I Trenerów przybyłymi na uroczystość byli Sławomir Szmal, który został Ambasadorem Małej Ligi Piłki Ręcznej , Michał Jurecki- Kapitan drużyny PGE VIVE Kielce oraz trener Talant Dujszebajew.

Uroczystość otworzyła Pani Prezes fundacji ViveSerceDzieciom oraz "Główna Sprawczyni" tego Turnieju Grażyna Jarosz.
Oczywiście nie mogło zabraknąć na tejże uroczystości przedstawicieli Szkoły im. Jana Pawła II w Masłowie. Na uroczystość w imieniu naszej szkoły przybyli Mariusz Wiktorwski z uczniami Szkoły Podstawowej , którą reprezentowały Maja Zacharska oraz Agata Bandrowska oraz Gimnazjum- Kamil Doleziński i Seweryn Salwa. Uczniowie odebrali koszulki oraz piłki.