Wyszukiwarka

BIBLIOTEKA

GMINA MASŁÓW

Gimnazjaliści brali udział w akcji edukacyjnej Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość II” z cennymi nagrodami z Empiku.

2018-04-11 20:52:49, komentarzy: 0

 W marcu zakwalifikowaliśmy się do kolejnej akcji edukacyjnej Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość II”. Na specjalnie zorganizowanych lekcjach,  o niestandardowej formule, uczniowie mieli okazję poznać bliżej Fundusze Europejskie, zwłaszcza w kontekście rozwoju i realizacji pomysłów biznesowych.  Uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się m.in. jak Fundusze Europejskie pomagają młodym ludziom przekuć pomysł w biznes. Był film animowany i wywiad z młodym przedsiębiorcą Piotrem Psyllosem innowatorem, finalistą konkursu Microsoft.Uczniowie otrzymali jako upominek- specjalnie przygotowany komiks przygodowy. Na zakończenie zajęć był przeprowadzany minikonkurs – uczniowie, którzy najszybciej rozwiązali zadania związane z tematyką Funduszy Europejskich otrzymali atrakcyjne karty do wykorzystania w sieciach Empik. Laureatami byli: Seweryn Salwa, Piotr Wójcik, Kacper Sylwar, Igor Biskupski, Patrycja Dziubek i Klaudia Sieniek

https://www.youtube.com/watch?v=qALa8yFzQfg&feature=youtu.be
https://youtu.be/TiZdVvdS0wc

I to nie koniec: uczniowie biorący udział w będą mogli skorzystać z udziału w atrakcyjnym konkursie: Konkursie „Start-up na 5-tkę” https://www.lekcjaofunduszach-zglosszkole.pl/regulamin-konkursu-start-up-na-5-tke

I jeszcze jeden konkurs:

  • Każdy nauczyciel oraz szkoła, którą reprezentuje, może wziąć udział w konkursie na najciekawsze hasło promujące Fundusze Europejskie i przedsiębiorczość.
  • Zadanie konkursowe polega na opracowaniu hasła promującego Fundusze Europejskie i przedsiębiorczość. Hasło powinno mieć formę zwięzłego zdania (maksymalnie do 200 znaków ze spacjami), niosącego przesłanie Funduszy Europejskich.
 
« powrót

Dodaj nowy komentarz