Fryzjer w Oddziale przedszkolnym w Masłowie Drugim

2018-06-17 10:33:09, komentarzy: 0

Dnia 14 czerwca 2018 do naszego przedszkola przybyły panie fryzjerki: pani Monika oraz pani Magda, mama Wiktorii. Panie fryzjerki  zaprezentowały przedszkolakom narzędzia i akcesoria niezbędne w salonie fryzjerskim. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały ciekawostek dotyczących tego zawodu  i oglądały wszystkie „skarby”, które panie przywiozły w wielkiej walizce. Przedszkole zamieniło się w salon fryzjerski, a maluchy przełamywały strach przed peleryną i suszarką. Na koniec panie fryzjerki wyczarowały przepiękne, kolorowe i zakręcone fryzury.

Podczas wizyty gości wszyscy doskonale się bawili. Przedszkolaki były zachwycone swoim nowym wyglądem. Dziękujemy Pani Magdzie i Pani Monice za przyjęcie zaproszenia i  poświęcony czas.