Finał konkursu z nagrodami

2020-12-09 18:24:25, komentarzy: 0

We wtorek uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrody za zdobycie trzech miejsc w konkursie „Rok bez smogu w Górach Świętokrzyskich”. Nagrody wręczyli osobiście dyrektor szkoły, pan Marcin Gawron oraz Wójt Gminy Masłów, pan Tomasz Lato, który podkreślił jak duże znaczenie ma dla gminy Masłów a także dla Niego konkurs promujący ochronę powietrza.

Trafnymi w przedmiocie konkursu oraz najlepszymi artystycznie okazały się prace trzech naszych uczniów, a mianowicie

I miejsce w kategorii klas 0-IV zdobyła Natalia Stąporek,

II miejsce w kategorii klas 0-IV zdobyła Magdalena Winiarska,

I miejsce w kategorii klas V-VIII zdobył Adam Radek.

Do eliminacji gminnych złożono 17 prac wykonanych, przez uczniów naszej szkoły, samodzielnie na warsztatach przeprowadzonych w szkole pod nadzorem nauczycieli.

Co roku głównymi nagrodami są rowery górskie, w tym roku, po raz pierwszy, trafiły one do naszych uczniów.

Cieszymy się wspólnie z tego sukcesu!