Finał konkursu informatycznego

2019-03-12 19:22:57, komentarzy: 0

Dnia 1 marca 2019 roku odbył się finał , czyli III etap konkursu informatycznego. W tym roku Zakwalifikowało się aż dwóch uczniów z naszej szkoły . Uzdolnionymi finalistami zostali dwaj uczniowie z klasy 3 a gimnazjum : Jacek Jarosz oraz Bartosz Ksel. Zostali wyłonieni spośród 27 osób z całego województwa  , które to zakwalifikowały się do finału co było już i tak bardzo dużym osiągnięciem ponieważ w tym roku II etap był niezwykle trudny. W finale zajęli odpowiednio 9 i 10 miejsce spośród 27 osób uczestniczących . Niestety laureatów w tym roku mogło zostać tylko ośmiu. Jednak być w pierwszej dziesiątce najlepszych uczniów w województwie jest o tak ogromnym osiągnięciem. Nauczycielem i opiekunem finalistów był Mariusz Wiktorowski nauczyciel wychowania fiz i informatyki.