Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt.„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

2017-03-13 22:57:52, komentarzy: 0

13marca 2017roku w jednostce STRAŻY POŻARNEJ w Mąchocicach Kapitulnych odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt.„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. Turniej ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W szczególności służy popularyzowaniu wsród dzieci i młodzieży zasad postępowania na wypadek pożaru, wiedzy na temat techniki pożarniczej, posługiwanie się podręcznym sprzętem gaśniczym oraz historii i tradycji STRAŻY POZARNEJ. W turnieju wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Po dokonaniu oceny prac pisemnych, komisja wyłoniła zwycięzców konkursu.

Dyplomy i nagrody wręczyła Monika Dolezińska – Włodarczyk Zastępca Wójta Gminy Masłów. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali podziękowania, dyplomy i drobne upominki. Na powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
pt.„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” pojedzie uczennica naszej szkoły
Wiktoria Kozubek, która zajęła I miejsce w swojej grupie wiekowej. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy. Wiktorii, która zakwalifikowała się do etapu powiatowego życzymy pomyślnej rywalizacji.