Dzień Rodziny w Zerówkach

2018-06-13 22:35:13, komentarzy: 0

Dzień Mamy i Taty to jeden z najbardziej wyjątkowych i radosnych dni dla każdego dziecka i rodzica. Z tej okazji 7 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z udziałem Rodziców oraz wicedyrektor Szkoły Podstawowej Pani Renaty Zapały. Do akademii pilnie szykowały się dzieci z klas 0”a” oraz 0”b’”. Mali artyści z grupy 0”b” wraz z wychowawczynią przygotowały program artystyczny. Dzieci ubrane w stroje galowe pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i składały życzenia. Natomiast dzieci z grupy 0”a” w kolorowych kostiumach odegrały przedstawienie pt. „Spotkanie bajek”. Można było obejrzeć m.in. Królewnę Śnieżkę wraz z roztańczonymi  krasnoludkami, Jasia i Małgosię, Kopciuszka, Czarownicę, Wilka, Czerwonego Kapturka oraz wiele innych. Dzieci doskonale odegrały swoje role. Na koniec zaprezentowały taniec do piosenki „Fly” wraz ze śpiewem w języku angielskim. Nie zabrakło gromkich braw oraz wzruszeń. Była to piękna, spontaniczna uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty i laurki. Następnie po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Wszystkim Rodzicom dziękujemy za przybycie i jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia;-)