Dzień Rodziny w Masłowie Pierwszym

2018-06-07 23:09:58, komentarzy: 0

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też co roku w przedszkolu w Masłowie Pierwszym organizowany jest Dzień Matki i Ojca – Święto Rodziny. 5 maja odbyła się uroczysta akademia z udziałem Rodziców, Wójta Gminy Masłów Panem Tomaszem Lato i Dyrektorem Szkoły Podstawowej Panem Marcinem Gawronem.

Sala przedszkolna stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny.  Przedszkolaki  zaprezentowały przedstawienie pt. „O nie grzecznej żabce”. Po wspaniałym występie w którym dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Na zakończenie części artystycznej przedszkolaki zatańczyły i zaśpiewały piosenkę „Cudownych rodziców mam ". Następnie wspaniali artyści wręczyli gościom własnoręcznie wykonane prezenty, laurki, złożyli najserdeczniejsze życzenia i zaprosiły na słodki poczęstunek. Dzień Rodziny to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.