Dzień Rodziny w Masłowie Drugim

2019-06-11 22:39:44, komentarzy: 0

Dnia 10.06.2019 r.  w Przedszkolu w Masłowie Drugim świętowaliśmy Dzień Rodziny.

Przedszkolaki dziękowały rodzicom za każdy dzień miłości, troski i poświęcenia recytując wiersze i śpiewając piosenki. Na zakończenie przedstawienia Słoneczka wykonały układ taneczny do utworu „Nad Pięknym Modrym Dunajem” oraz zaśpiewały „Sto lat”. Występ zachwycił rodziców, którzy gromkimi brawami nagrodzili swoje pociechy. Kolejną niespodzianką dla przybyłych gości było wręczenie prezentów wykonanych przez dzieci .

Drugą część uroczystości przygotowali rodzice zapraszając wszystkich na wspólne ucztowanie, gry i zabawy.

Wszystkim Rodzicom dziękujemy za obecność, pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia i życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz samych radosnych chwil w życiu.

Dziękujemy Państwu Darii i Łukaszowi Jarosom za zaproszenie na swoją posesję.