Dzień Rodziny w Masłowie Drugim

2018-06-05 22:12:09, komentarzy: 0

Dnia 30.05.2018 r.  w Oddziale Przedszkolnym w Masłowie Drugim świętowaliśmy Dzień Rodziny. Swoją obecnością zaszczycili nas rodzice oraz Pan dyrektor Marcin Gawron.

Przedszkolaki dziękowały rodzicom za każdy dzień miłości, troski i poświęcenia recytując wiersze i śpiewając piosenki. Na zakończenie przedstawienia dzieci wykonały układ taneczny do  kilku utworów, które same wybrały. Występ zachwycił rodziców,  gromkimi brawami nagrodzili swoje pociechy. Kolejną niespodzianką dla przybyłych gości było wręczenie prezentów wykonanych przez dzieci : papierowych bukietów oraz odznak „Super taty”. Następnie rodzice obdarowali najmłodszych drobnymi upominkami, a Pan Dyrektor przygotował dla dzieci słodką niespodziankę.

Drugą część uroczystości przygotowali rodzice zapraszając wszystkich na wspólny poczęstunek.

Rodzicom dziękujemy za obecność i życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz samych radosnych chwil w życiu.