Dzień Rodziny

2019-06-15 15:16:59, komentarzy: 0

Jak co roku, przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Dnia 12.06.2019 r. dzieci  z oddziałów zerowych oraz grupy 5-latków przywitały wspaniałych gości – czyli swoich kochanych rodziców. Przybyli również goście specjalni: Pan wójt Tomasz Lato oraz dyrektor szkoły Marcin Gawron.

Przedszkolaki chciały w szczególny sposób uczcić święto „Dnia Matki i Ojca”. Sala gimnastyczna stała się sceną, na której dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny. Wszystkie dzieci słowem, piosenką i tańcem wyraziły miłość i wdzięczność za dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne laurki i zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.