Dzień Pluszowego Misia w Masłowie Drugim

2019-11-27 10:27:50, komentarzy: 0

25 listopada w Przedszkolu w Masłowie Drugim świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Miś jest przyjacielem dzieci, towarzyszy im przez wiele lat. To nie tylko pluszowa przytulanka, to ktoś bardzo bliski, czuły i często niezastąpiony.

W tym ważnym dniu, każdy przyniósł do przedszkola swojego misia. Po zaprezentowaniu  pluszaków, dzieci rozwiązywały „Misiowy quiz” o misiach występujących w bajkach i książkach. Następnie, prowadząca Panda  przedstawiła historię Pluszowego Misia po czym rozpoczął się bal. Przedszkolaki śpiewały i tańczyły przy piosenkach tj. „Pluszowy miś”  „Jadą misie”, „Misie szare”. Ze swoimi przytulankami bawiły na chuście animacyjnej, a także musiały ukołysać je do snu. Na pluszakowej uroczystości nie  mogło zabraknąć zumby dla dzieci w rytmach piosenki Gummi Miś.  Po wyczerpującej zabawie, maluszki zasiadły do stolików by wykonać „Balonowe Misie” i złożyć ppuzzle. Każdy przedszkolak z chęcią pozował w Misiowej fotobudce, a na zakończenie dzieciom  wręczono odznakę Przyjaciela Pluszowego Misia.