Dzień Pluszowego Misia w Masłowie Drugim

2017-11-24 19:35:59, komentarzy: 0

24 listopada w Przedszkolu w Masłowie Drugim świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Miś jest przyjacielem dzieci, towarzyszy im przez wiele lat. To nie tylko pluszowa przytulanka, to ktoś bardzo bliski, czuły i często niezastąpiony.

W tym ważnym dniu, każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego misia. Po zaprezentowaniu swoich pluszaków, dzieci opowiadały o Misiach występujących w bajkach i książkach. Przedszkolaki śpiewały i tańczyły przy piosenkach tj. „Pluszowy miś”  „Jadą misie”, „Misie szare”; ubierały misie a także musiały ukołysać je do snu.  Po wyczerpującej zabawie, dzieci  zasiadły do stolików by wykonać „Balonowe Misie”. Każdy przedszkolak z chęcią pozował w Misiowej fotobudce, a na zakończenie dzieci zajadały się Misiowym tortem o smaku nutelli.

Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń. Na pewno powtórzymy go w przyszłym roku.