Wyszukiwarka

BIBLIOTEKA

GMINA MASŁÓW

Dzień Pluszowego Misia w grupie Sówki.

2018-12-01 15:49:10, komentarzy: 0

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci  i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu - Pluszowy Miś. 27 listopada dzieci z grupy „Sówki” uroczyście obchodziły ten wyjątkowy dzień. Na zajęcia zostali zaproszeni Rodzice, którzy licznie przybyli na zajęcia. Poranek rozpoczął się od malowania „misiowych uszek    i noska” na twarzach dzieci. Przedszkolaki zgromadziły ulubione misie w „Misiowym kąciku” oraz opowiadały o swoich przytulankach, brały udział w zabawach i konkursach     z pluszakami. Dzieci poznały także historię Pluszowego Misia, z której dowiedziały się dlaczego Miś to również „Teddy”. Dzieci tańczyły ze swoimi pluszakami oraz śpiewały piosenki m.in „Pluszowy Miś”, „Jadą, jadą misie”, „Mam ja Misia”. W tym dniu nie zabrakło oczywiście wielu pięknych misiowych prac plastycznych. 

            Serdecznie dziękujemy obecnym na zajęciach Rodzicom za wspólne świętowanie Dnia Pluszowego Misia,  zaangażowanie oraz poświęcony czas.

            W dzisiejszym świecie, warto pamiętać, iż mimo wielu bardziej atrakcyjnych, coraz nowocześniejszych zabawek moda na pluszowe misie nadal nie przemija, bo: „Czy to jutro czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś!”


« powrót

Dodaj nowy komentarz