2017-11-29 20:14:53, komentarzy: 0

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu - Pluszowy Miś. 24 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz zerówek w Masłowie Pierwszym uroczyście obchodziły ten wyjątkowy dzień. Poranek rozpoczął się od malowania „misiowych buzi” na twarzach dzieci.Przedszkolaki zgromadziły ulubione misie w „Misiowym kąciku” oraz opowiadały o swoich przytulankach, brały udział w zabawach i konkursach z pluszakami.Dzieci poznały także historię Pluszowego Misia, z której dowiedziały się dlaczego Miś to również „Teddy”.Dzieci tańczyły ze swoimi pluszakami oraz śpiewały piosenki m.in„Pluszowy Miś”, „Jadą, jadą misie”, „Mam ja Misia”.W tym dniu nie zabrakło oczywiście wielu pięknych misiowych prac plastycznych.

Warto pamiętać, iż mimo wielu bardziej atrakcyjnych, coraz nowocześniejszych zabawek moda na pluszowe misie nadal nie przemija, bo: „Czy to jutro czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś!”