Dzień Mamy i Taty w Zerówce

2017-06-04 21:29:14, komentarzy: 0

...Moja rodzinka jest wspaniała.

Mama i tato uśmiechają się od rana.

Wszyscy razem bardzo się kochamy

Zawsze wesołe uśmiechy mamy!!!”

26 maja 2017r. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Do tego wyjątkowego dnia pilnie i z wielkim zaangażowaniem szykowały się dzieci z klas 0”a” oraz 0”b’”. Mali artyści wraz z wychowawczyniami przygotowały program artystyczny. Dzieci ubrane w stroje pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i składały życzenia. W wyjątkowej atmosferze dzieci odegrały swoje role w przedstawieniach. Niejednej mamie łza zakręciła się w oku. Była to piękna, wzruszająca uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty i laurki. Następnie po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Wszystkim Rodzicom dziękujemy za przybycie i jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia!!!