Dzień Mamy i Taty

2017-06-04 21:26:47, komentarzy: 0

Dnia 02.06.2017 r.  w Przedszkolu w Masłowie Drugim świętowaliśmy Dzień Mamy oraz Dzień Taty.

Przedszkolaki dziękowały rodzicom za każdy dzień miłości, troski i poświęcenia recytując wiersze i śpiewając piosenki. Na zakończenie przedstawienia dzieci wykonały układ taneczny do utworu „Toca toca”. Występ zachwycił rodziców, którzy gromkimi brawami nagrodzili swoje pociechy. Kolejną niespodzianką dla przybyłych gości było wręczenie prezentów wykonanych przez dzieci : korali, breloczków oraz ciasteczek.

Drugą część uroczystości przygotowali rodzice zapraszając wszystkich na wspólne grillowanie.

Wszystkim Rodzicom dziękujemy za obecność i życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz samych radosnych chwil w życiu.