Dzień Koszykówki

2018-02-04 19:07:57, komentarzy: 0

We wtorek 30 stycznia odbyły się rozgrywki naszych maluchów z klas II, III, i IV w ramach uświetnienia Świętokrzyskich Dni Piłki Koszykowej. Organizatorem tychże dni było Kuratorium w Kielcach. Koordynatorem akcji w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie został nauczyciel wychowania fizycznego Mariusz Wiktorowski a pomagał mu dzielnie i mocno zaangażowany Krzysztof Mądzik. Nasi najmłodsi zawodnicy z ogromnym zaangażowaniem i pasją podeszli do postawionego przed nimi wyzwania. W rozgrywkach wzięły udział drużyny 5 - cio osobowe złożone z dziewcząt i chłopców. Najlepsi okazali się chłopcy z klasy IV A i dziewczęta z klasy IV C. Na drugiej pozycji w obydwu kategoriach uplasowali się uczniowie i uczennice z klasy IV B. Nad prawidłowym przebiegiem meczy jako bezstronni sędziowie czuwali Mariusz Wiktorowski i Krzysztof Mądzik.