Dzień Kobiet z gwiazdami w naszej szkole

2019-03-12 19:17:01, komentarzy: 0

Ósmy marca – uśmiechy na twarzach, eleganckie stroje, miłe słowa. Tak również było w tym dniu w naszej szkole. Z okazji Dnia Kobiet odbyła się akademia przygotowana przez uczniów klas: VA i V B.  W tym roku uczniowie  skupili się na promowaniu pasji współczesnych kobiet.  Przedstawili część artystyczną podczas, której pokazali uzdolnienia i rzeczywiste zainteresowania naszych uczennic.  Na zakończenie spotkania  pan dyrektor zabrał głos i wszystkim kobietom, dużym i małym złożył najserdeczniejsze życzenia.

O paniach pamiętali też chłopcy z samorządu uczniowskiego, wręczyli każdej z nich słodki upominek.

Wszystkim kobietom, tym młodszym i  trochę starszym, nie tylko w dniu ich święta życzymy, by rozwijały swoje pasje i talenty, dążyły do upragnionych  celów i nie rezygnowały łatwo ze swoich marzeń.