DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W MASŁOWIE

2017-10-15 20:52:12, komentarzy: 0

,,Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim  jest i czym dzieli się z innymi”   Jan Paweł II

Takie motto było myślą przewodnią akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej  w tym Roku Szkolnym. Uczniowie docenili trud jaki wnoszą nauczyciele w ich wykształcenie i wychowanie.

Klasy 4c i 5b przygotowały oryginalne przedstawienie w którym pokazały, że każdy przedmiot w szkole jest ważny, a zdobywana wiedza oraz umiejętności są potrzebne w dorosłym życiu. Uczniowie przedstawili dwie scenki z życia szkoły w żartobliwej konwencji oraz ocenili pracę nauczycieli na szóstkę. Na zakończenie dzieci złożyły życzenia wszystkim pracownikom szkoły dedykując im piosenkę        i wręczyli kwiaty wykonane przez uczniów naszej szkoły. Spontaniczne odśpiewane ,,100 lat” podkreśliło uroczystą i serdeczną atmosferę tego dnia.