DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA W MASŁOWIE DRUGIM

2020-01-24 09:25:12, komentarzy: 0

abcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.  Dlatego, jak co roku  grupa „Słoneczka” gościła swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z  okazji ich święta .

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości.

Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w krótkim spektaklu, pt. „Jasełka ”. Słoneczka wyrecytowały życzenia dla swoich gości oraz zaśpiewały piosenkę dla babć i dziadków.  Występ przedszkolaków wywołał u  publiczności ogromną radość i wzruszenie a twarzach malowała się duma ze swoich wnuków. Dzieci obdarowały przybyłych gości własnoręcznie wykonanymi prezentami, po czym wspólnie zasiedli do poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy za przybycie i  życzymy wszelkiej pomyślności, długich lat życia oraz takiego uśmiechu na twarzy jak podczas dzisiejszej uroczystości!