DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA W MASŁOWIE DRUGIM

2019-02-14 23:46:00, komentarzy: 0

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.  Dlatego, jak co roku  grupa „Słoneczka” gościła swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z  okazji ich święta .

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości.

Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Słoneczka zaprezentowały inscenizację utworu Doroty Gellner „Dziadek, stołek i rosołek”, śpiewały piosenki, tańczyły oraz recytowały wiersze.  Występ przedszkolaków wywołał u  publiczności ogromną radość i wzruszenie a twarzach malowała się duma ze swoich wnuków. Dzieci obdarowały przybyłych gości własnoręcznie wykonanymi prezentami, po czym wspólnie zasiedli do poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy za przybycie i  życzymy wszelkiej pomyślności, długich lat życia oraz takiego uśmiechu na twarzy jak podczas dzisiejszej uroczystości! W tym szczególnym dniu mieliśmy przyjemność gościć  zastępcę dyrektora Panią Renatę Zapałę, której dziękujemy za wspólne świętowanie oraz miłe słowa skierowane do Babć i Dziadków.