Dzień Babci i Dziadka w zerówce

2018-02-06 19:50:57, komentarzy: 0

Miesiąc styczeń jest miesiącem wyjątkowym z uwagi na to iż do szkoły przybywają niezwykli goście, a są nimi: Babcia i Dziadek. Z okazji ważnego święta w naszych zerówkach odbyło się spotkanie, na które przybyli wyczekiwani goście. Każda z grup przygotowała część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć programy artystyczne przygotowane przez ich wnuczęta. Nie zabrakło wzruszeń i gromkich braw. Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wiersze. Dziadkowie ze wzruszeniem oglądali przedstawienie.

Kolejną miłą niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki. Na koniec wszyscy poczęstowali się pysznymi ciastami domowego wypieku. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę rodziców dzieci, którzy przygotowali poczęstunek. Całe spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego – nie tylko w dniu ich święta!!