Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

2018-03-12 18:36:35, komentarzy: 0

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 08.03.2018 r. o godzinie 10.30 w Oddziale Przedszkolnym w Masłowie Pierwszym odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano poczęstunek oraz wspaniały program artystyczny. Przedszkolaki okazały się wspaniałymi aktorami, zaprezentowali przedstawienie o Piratach. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne oraz aktorskie.  Nie zabrakło życzeń tym razem wyśpiewanych i skierowanych do najbliższych. Każda Babcia i Dziadek otrzymali piękny upominek wykonany własnoręcznie przez  przedszkolaki. Wzruszeń nie było końca w niejednych oczach widać było radość i szczęście. Oklasków nie brakowało. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.

Dziękujemy również Wójtowi Gminy Masłów – Panu Tomaszowi Lato, który przyjął nasze zaproszenie i przybył na tę wspaniałą uroczystość. Życzenia drogim solenizantom złożył także Pan Marcin Gawron , dyrektor Szkoły Podstawowej  w Masłowie.