DZIEŃ BABCI I DZIADKA U BIEDRONEK

2020-02-09 20:08:15, komentarzy: 0

Jak co roku przedszkolaki świętowały dzień Babci i Dziadka. Dnia 24.01.2020r. najmłodsza grupa przedszkolna przywitała wspaniałych gości. Maluchy przygotowały dla swoich babć i dziadków specjalny program artystyczny- recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Po każdym występie dzieci nagradzane były gromkimi brawami. Następnie wnuczęta złożyły babciom i dziadkom życzenia, oraz obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Po zakończonym występie Pani wicedyrektor Renata Zapała podziękowała dzieciom za wspaniałe występy i złożyła życzenia wszystkim zgromadzonym gościom. Na koniec przedszkolaki zaprosiły swoich dziadków na wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców. To był wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.