DEN

2018-10-25 07:45:30, komentarzy: 0

W dniu 12 października 2018 roku odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość przygotowali uczniowie klas 5 ,,c oraz 6 ,,a i SU pod kierunkiem pań: Małgorzaty Kozubek, Beaty Nowakowskiej oraz Kamili Jaśkowskiej. Dzieci serdecznie przywitały Dyrekcję , zebranych gości, pedagogów, pracowników szkoły i przedstawiły skecz oraz złożyły oficjalne życzenia i podziękowania wszystkim pracownikom Oświaty. Przesłanie apelu skierowane przez uczniów pod adresem pedagogów i pracowników było wyrazem życzliwości, wdzięczności i głębokiego szacunku za wkładany trud w kształcenie, a także kształtowanie młodych charakterów. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor, który złożył serdeczne życzenia uczniom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły.