COVID-19 - pilne informacje

2020-09-27 21:05:39, komentarzy: 0

Szanowni rodzice,

Informujemy, że w związku z pozytywnym wynikiem testu SARS-COV-2 u jednego z nauczycieli naszej szkoły, zgodnie z zaleceniami wydanymi przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną, podjęte zostały następujące decyzje:

- uczniów klas 4b, 6a, 6b i 8b objęto kwarantanną domową,

- nauczanie w tych zespołach odbywać się będzie zdalnie, zgodnie z obowiązującym tygodniowym rozkładem zajęć.

Pracownicy inspekcji sanitarnej, którzy przeprowadzili dochodzenie epidemiologiczne, stwierdzili, że nie ma potrzeby obejmowania kwarantanną pozostałych uczniów i pracowników szkoły. Nie zachodzi więc potrzeba zmiany wariantu kształcenia, lekcje dla pozostałych zespołów klasowych odbywać się będą w warunkach stacjonarnych.

Prosimy o przypominanie uczniom o obowiązujących w szkole zasadach reżimu sanitarnego, częstej dezynfekcji rąk, używaniu maseczek w czasie przerw śródlekcyjnych.