BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU W MASŁOWIE DRUGIM

2018-02-11 19:58:00, komentarzy: 0

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

9 lutego przedszkole, za sprawą balonów, serpentyn i bibuły,  zamieniło się w salę balową, która po śniadaniu wypełniła się kolorowymi postaciami. Dzieci przebrane były za bohaterów swoich ulubionych bajek.

Przedszkolaki świetnie  bawiły się podczas wspólnych tańców, chętnie korzystały z fotobudki oraz podejmowały próbę skręcania balonów nadając im różne kształty  . Po wyczerpującej zabawie na dzieci czekał poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Bal karnawałowy przyniósł wiele radości  przedszkolakom, które już nie mogą doczekać się kolejnego.