Bal Karnawałowy w przedszkolu.

2021-02-16 09:12:02, komentarzy: 0

Bal Karnawałowy w przedszkolu stał się naszą coroczną tradycją. W dniu 11.02.2021 r. odbył się wspaniały bal, na którym gościliśmy kolorowe postacie tj. wróżki, bohaterów z bajek, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów i wielu, wielu innych. Trzeba przyznać, że rozpoznać dzieci nie było łatwo.
Sale przedszkolne wyglądały bajecznie i kolorowo, przystrojone kolorowymi łańcuchami, serpentynami i balonami. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po tańcach przyszedł czas przerwy, odpoczynku i poczęstunku. Jednak po kilku chwilach muzyka znowu porwała wszystkich do tańca!
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za przygotowanie pięknych balowych strojów oraz poczęstunku.