2019-02-14 01:17:00, komentarzy: 0

11 lutego odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III naszej szkoły. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, pszczółek, motylków, Batmanów, Ninja i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Bal poprowadził wodzirej, który od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewał dzieci oraz ich opiekunów do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna, dzieci odśpiewywały muzyczne hity. Podczas imprezy odbywały się także konkursy, w których uczniowie chętnie brali udział. Reprezentanci każdej z klas wykonywali różnorodne zadania . Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.