Żegnamy Panią Olgę Górak

2019-05-29 22:32:21, komentarzy: 0

Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Olgi Górak, naszej serdecznej Koleżanki, wspaniałej Nauczycielki i Wychowawczyni.

Pani Górak przez wiele lat pracowała na terenie naszej Gminy. Od 1986 roku uczyła biologii i plastyki w Szkole Podstawowej w Wiśniówce. W latach 1999 - 2008 pełniła obowiązki nauczyciela biologii w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie. Z pasją dzieliła się swoją wiedzą z kolejnymi pokoleniami gminy Masłów.

Pani Olga Górak pozostanie na zawsze w pamięci przyjaciół, wdzięcznych uczniów, rodziców i pracowników szkoły.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższy piątek 31 maja 2019 roku o godz. 12.00 w kościele p.w. Ducha Świętego (osiedle Na Stoku) w Kielcach.