Andrzejkowe wróżby w przedszkolu w Masłowie Pierwszym w grupie "Biedronki"

2018-12-03 20:56:12, komentarzy: 0
Dnia 30 listopada w przedszkolu w Masłowie Pierwszym obchodziliśmy "andrzejki". Przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw. W tym dniu gościliśmy p. Annę Obare i p. Paulinę Kalete z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. Panie przygotowały dla przedszkolaków zabawy z chustą animacyjną i tunelem. Nie zabrakło także wróżb. Dzieci mogły „poznać swoją przyszłość” – tą bliską „co dostanę od Gwiazdora” i tą daleką… „kim będę w przyszłości”. Dzieci kręciły butelką, aby sprawdzic co je czeka w najbliższym czasie oraz układali buty i z niecierpliwością czekali, który but przejdzie przez próg drzwi. Na koniec panie przygotowały pracę plastyczną. Dzieci tworzyły z przygotowanych elementów św. Andrzeja. Na koniec zostały poczęstowane cukierkami.
Bardzo dziękujemy paniom za odwiedziny i mile spędzony czas.

Marta Myca