Wyszukiwarka

BIBLIOTEKA

GMINA MASŁÓW

16 Edycja Małej Ligi Piłki Ręcznej –Eliminacje Masłów

2019-10-28 19:01:36, komentarzy: 0

W dniu 25.10.19 w Masłowie Pierwszym odbyła się faza grupowa  Małej Ligi Piłki Ręcznej z klas VII i VIII . W zawodach wystartowało 5 drużyn - SP Rykoszyn, SP 4 Końskie, SP Katolicka z Kielc „Kostka”, SP Królewiec oraz nasza SP Maslów. Podczas imprezy nasi uczniowie rywalizując z rówieśnikami odnieśli 3 zwycięstwa i jeden remis. Turniej zakończył się naszym zwycięstwem. Z 4 punktami będziemy startowali w ćwierćfinałach, które odbędą się 14 listopada w Bilczy. Przed naszą drużyną stworzyła się duża szansa na grę w finale, ale do tego czasu trzeba będzie jeszcze powalczyć o zwycięstwa w Bilczy. Najlepszym strzelcem turnieju został Kacper Kułak z 17 trafieniami.

 

Skład SP Masłów : Bartek Kundera, Szymon Zieliński, Kacper Kułak, Wojciech Kędzierski, Kacper Pedryc, Konrad Niebudek, Agata Bandrowski, Dominika Rzadkowska, Mikołaj Adamiec

Opiekunem zespołu jest Krzysztof Mądzik

Wyniki spotkań grupowych :

SP Masłów – SP „Kostka”                8:5

SP Masłów – SP Nr 4 Końskie        8:5

SP Masłów – SP Rykoszyn             14:1

SP Masłów – SP Królewiec              4:4

 

Tabela końcowa

  1. SP Masłów                7pkt
  2. SP Końskie               5pkt
  3. SP Kostka                 4pkt
  4. SP Królewiec            3pkt
  5. SP Rykoszyn             0pkt

« powrót

Dodaj nowy komentarz