Wyszukiwarka

BIBLIOTEKA

GMINA MASŁÓW

16 Edycja Małej Ligi Piłki Ręcznej – Ćwierćfinały Bilcza

2019-11-20 21:40:42, komentarzy: 0

W dniu 14.11.19 w Bilczy odbyły się ćwierćfinały Małej Ligi Piłki Ręcznej  klas VII i VIII . Po awansie przyszło naszej reprezentacji zmierzyć z gospodarzami imprezy Bilczą, Chęcinami oraz Jędrzejowem . Turniej zakończył się zwycięstwem i dwoma przegranymi. W decydującym meczu o awans do półfinału nasza ekipa doznała porażki 8:9. Prowadząc przez prawie całe spotkanie z Jędrzejowem, w ostatnich dwóch minutach meczu straciła 2 bramki i ostatecznie odpadła z turnieju . Niestety w turnieju nie wystąpił najlepszy zawodnik drużyny Konrad Niebudek i to mogło zadecydować o niepowodzeniu w zawodach. Najlepszym bramkarzem ćwierćfinałów został uznany Bartek Kundera.

Skład SP Masłów : Bartek Kundera, Szymon Zieliński, Kacper Kułak, Wojciech Dariusz Boszczyk ,Hubert Furmanek  Maciej Pulut, Agata Bandrowski, Dominika Rzadkowska, Mikołaj Adamiec

Opiekunem zespołu jest Krzysztof Mądzik

Wyniki spotkań grupowych :

SP Masłów – SP Bilcza                    11:8

SP Masłów – SP Jędrzejów             8:9

SP Masłów – SP Chęciny                7:12

Tabela końcowa

SP Jędrzejów           

SP Chęciny

SP Masłów                

SP Końskie

SP Królewiec

SP Bilcza

« powrót

Dodaj nowy komentarz