Wyszukiwarka

BIBLIOTEKA

GMINA MASŁÓW

100. rocznica urodzin Jana Pawła II-ŚWIĘTO PATRONA NASZEJ SZKOŁY

2020-05-21 14:14:12, komentarzy: 0

      18 maja 2020 r. przypada setna rocznica  urodzin jednego z najbardziej rozpoznawanych na świecie Polaków. Mowa o Karolu Wojtyle- Janie Pawle II - patronie naszej szkoły.

W tym dniu przed pomnikiem św. Jana Pawła II w centrum Masłowa delegacja z wójtem Tomaszem Lato, ks. proboszczem Piotrem MotykąMarcinem Gawronem, dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie, Renatą Zapałą, zastępcą dyrektora  SP w Masłowie, Wojciechem Purtakiem, dyrektorem Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” w Ciekotach, radnymi Małgorzatą Kozubek, Andrzejem Kułakiem oraz Andrzejem Pedryczem i siostrą Marią Łuszczyńską złożyła biało-czerwony wieniec w kształcie serca. - To symboliczne włączenie się w ogólnopolskie obchody setnej rocznicy urodzin naszego papieża i patrona.

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz