Światowy Dzień Autyzmu konsultacje-logopedyczne

2017-03-19 15:39:00, komentarzy: 0

Już po raz trzeci Poradnik Autystyczny zaprasza do udziału gabinety, poradnie psychologiczno-pedagogiczne, a także specjalistów w ogólnopolskich konsultacjach pod hasłem "Sprawdź jak rozwija się Twoje dziecko".

Według statystyk juz 1 na 88 urodzonych dzieci ma zaburzenia ze spektrum autyzmu. Rodzice niepokoją się rozwojem swoich pociech, a jednocześnie nie mają gdzie się udać, by zapytać, czy ten niepokój jest uzasadniony czy też nie.
Poradnik Autystyczny postanowił wyjść więc naprzeciw i po raz trzeci organizuje ogólnopolskie konsultacje - zrzesza pod wspólnym,jednym hasłem wszystkich.

Co planujemy?

Kontrolę dzieci z podejrzeniem zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz zaburzeń rozwoju. Nie chodzi o pełną diagnostykę i zastąpienie krótką wizytą pełnej diagnozy klinicznej czy funkcjonalnej dziecka. Chodzi o pomoc rodzicom i ewentualnie potwierdzenie bądź rozwianie ich obaw.

W Naszej szkole dnia 31 marca 2017 r. odbędą się konsultacje logopedyczne w godzinach 9:00-13:00.Wszystkich chętnych zapraszamy:)

Logopeda Izabela Kamińska-Walczyk