„Zło dobrem zwyciężaj”

2018-10-10 19:33:17, komentarzy: 0

10 października 2018 roku Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie p. Marcin Gawron wyraził zgodę na przeprowadzenie na terenie szkoły konkursów, których celem jest zachęcenie uczniów do przestrzegania norm i zasad obowiązujących w życiu społecznym oraz podniesienie ich świadomości prawnej.

Regulaminy konkursów oraz informacje o przewidywanych nagrodach są dostępne na stronie Stowarzyszenia VIS LEGIS, realizującego na terenie województwa świętokrzyskiego Program Przeciwdziałania Przyczynom Przestępczości (w ramach Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości):
Szczegółowe informacje można również uzyskać u pedagoga szkolnego p. Joanny Nogaj.

Tematyka konkursów:

1. Klasy I-III Szkoły Podstawowej – konkurs plastyczny „Wiem co dobre i wiem co złe –  niech każdy też dowie się!”
  2. Klasy IV – VI Szkoły Podstawowej – praca literacka na temat „Zło dobrem zwyciężaj!”
  3. Klasy VII-VIII Szkoły Podstawowej oraz oddziały gimnazjalne – wykonanie projektu gry planszowej „Twój wybór i twoja decyzja – jak pokierujesz swoim życiem?”

Prace konkursowe należy składać w gabinecie  pedagoga szkolnego w terminie do 12 listopada 2018 roku.