Wyszukiwarka

BIBLIOTEKA

GMINA MASŁÓW

„Za zdrowie Pań”

2017-03-11 19:32:06, komentarzy: 0

Jak donoszą źródła dobrze poinformowane, wszystkie kobiety małe i duże w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Masłowie dzień 8 marca 2017 roku zapamiętają na długo. A stanie się to za przyczyną męskiej części uczniów i ks. Adriana Buczkowskiego, którzy przygotowali fantastyczną niespodziankę w postaci niesztampowego programu. Nie wiem, jak długo trwały przygotowania, ale wynik był powalający. Zostałyśmy zaproszone do sali gimnastycznej i byłyśmy świadkami i uczestniczkami konkursów z nagrodami – lizakami. Chłopcy sprawdzali sprawność fizyczną  dziewczyn proponując im zabawy ze skakanką, przeciąganie liny, siłowanie na rękę, kręcenie hula-hoop. Mieli okazję ucieszyć oczy, a może i serce, poczynaniami koleżanek.

Bardzo przyjemnymi przerywnikami między konkurencjami sportowymi były popisy wokalne chóru męskiego. Stwierdziłyśmy, że, jako chór, mogliby się zgłosić do Idola. Uradowali nasze uszy piosenkami atrakcyjnymi i rytmicznymi: „Za zdrowie pań”, „Przez te oczy zielone” i podobnymi. Ręce klaskały, a nogi rwały się do tańca.

Najważniejszym punktem programu był występ rudowłosej piękności (Eryk) o nieogolonych nogach (ostatni krzyk mody) śpiewającej piosenkę Alicji Majewskiej „Być kobietą”. Poruszała się z gracją, głosem też nas zaczarowała.

Gratulujemy pomysłu, odwagi w prezentacji i perfekcji wykonania. Okazuje się, że do świetnej zabawy potrzeba dobrego pomysłu, odpowiedniego towarzystwa, chęci i … dużego dystansu do siebie. Dziękujemy.

Dorosła obserwatorka.

« powrót

Dodaj nowy komentarz