„Stoliczku, nakryj się!” – świąteczna zbiórka żywności w Masłowie.

2019-11-24 13:18:46, komentarzy: 0

Po raz kolejny w markecie SPAR w Masłowie odbędzie się świąteczna zbiórka żywności. Organizatorem akcji  jest Kielecki Bank Żywności, a realizować ją będą uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie - członkowie Koła PCK (pod opieką pani Joanny Nogaj, pani Marioli Sztandery oraz siostry Marii Łuszczyńskiej), we współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Mąchocice Scholasteria i Ciekoty pn. „Żeromszczyzna” oraz z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

29 listopada w godzinach 14 -19 oraz 30 listopada w godzinach 9 -17:30  każdy klient, przy okazji zakupów do swojego domu, będzie mógł ofiarować wolontariuszom produkty spożywcze o przedłużonym okresie trwałości. Zebrana żywność zostanie przekazana do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Masłowie. Pracownicy tej instytucji przygotują świąteczne paczki, którymi w grudniu wspomogą potrzebujących mieszkańców gminy.

Zachęcamy Państwa do włączenia się w tę akcję. Pamiętajmy - „głód to nie bajka”.