„Sówki” i „Wesołe Nutki” z wizytą na poczcie

2019-10-27 19:35:12, komentarzy: 0

18 października obchodzony był Dzień Poczty Polskiej. Z tej okazji Sówki wraz z Nutkami wybrały się do Urzędu Poczty Polskiej w Masłowie.

Z wielkim zainteresowaniem oglądały pomieszczenia poczty, m.in. stanowiska pracy listonoszy oraz obserwowały pracę urzędnika pocztowego. Dzieci poznały różne rodzaje listów oraz ich drogę od nadawcy do adresata ,  dowiedziały się do czego potrzebna jest waga, poznały nowe określenie dużego stempla- datownika i jego zastosowanie oraz wysłuchały wszystkich ciekawostek dotyczących tego miejsca pracy. Pani Naczelnik, oprócz dużej dawki wiadomości  przygotowała również słodką niespodziankę.

Na zakończenie spotkania,  dziękując za tak miłe przyjęcie , dzieci wręczyły na ręce Pani Naczelnik drobny upominek.

Wycieczka okazała się bardzo interesująca, a dzieci wracały do przedszkola z bagażem miłych wrażeń.

Serdecznie dziękujemy całemu personelowi Urzędu Poczty Polskiej  w Masłowie  za  miłe przyjęcie .