„Kolorowy świat wolny od uzależnień”

2016-12-13 06:55:59, komentarzy: 0

12 grudnia 2016 roku na w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Masłowie odbyły się zajęcia profilaktyczne skierowane do uczniów Gimnazjum oraz klas starszych Szkoły Podstawowej. Inicjatorem spotkania był Urząd Gminy Masłów oraz Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii. Młodzież miała możliwość wysłuchania prelekcji pani Joanny Woźniak-Krześ, funkcjonariusza I Komisariatu Policji w Kielcach, poświęconej uzależnieniom od Internetu. Wykład wzbogaciła prezentacja filmu o takiej tematyce.

Następnie pani Ewa Ziemkiewicz, pracownik Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach, przekazała obecnym szereg  informacji dotyczących zdrowego stylu życia.

Na zakończenie spotkania Zastępca Wójta Gminy Masłów pani Monika Dolezińska-Włodarczyk wraz z Przewodniczącym Gminnej Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii panem Szymonem Kunderą oraz Pełnomocnikiem Wójta Gminy Masłów ds. Profilaktyki  i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii panią Katrzyną Rachtan wręczyli nagrody uczestnikom konkursu plastycznego „Kolorowy świat wolny od uzależnień”.

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zdobyli trzy nagrody główne – otrzymali je: Natalia Wilczyńska z klasy IA Gimnazjum, Patrycja Saletra z klasy IB Gimnazjum oraz Maja Zacharska z klasy VI.

Nagrody pocieszenia otrzymali: Julia Synak z klasy IVA, Karol Kmieć z klasy VI, Julia Kasperek z klasy IVA, Marysia Wojtyna z klasy IB Gimnazjum, Patrycja Dziubek z klasy IIB Gimnazjum, Aleksandra Nizińska z klasy IVA, Patrycja Nowakowska  klasy IIIB Gimnazjum, Aleksandra Karyś z klasy IIIB Gimnazjum, Wiktoria Nowakowska z klasy IIIB Gimnazjum, Aleksandra Januchta z klasy IB Gimnazjum, Natalia Liwocha z klasy IB Gimnazjum, Wiktoria Cedro z klasy IB Gimnazjum, Katarzyna Kozubek z klasy IB Gimnazjum.