„Kocha Babcie i Dziadziusia każdy wnuczek, każda wnusia…” te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się w dniu 14 lutego 2019 roku w przedszkolu w Masłowie Pierwszym w grupie „Biedronki”.

2019-02-21 21:14:46, komentarzy: 0

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Biedronki w tym dniu zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków.

Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku.

Następnie wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki: korale dla babc i muchy dla dziadków.

W dalszej części uroczystości niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami.

To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne radości i dumy.
Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej placówce chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.