„Ekstra Talent” – wrzesień 2017

2017-09-25 20:57:07, komentarzy: 0

W dniu 19.09.17 uczniowie szkoły podstawowej brali udział w imprezie sportowej zorganizowanej przez Koronę Kielce, Ekstraklasę  S.A i Ministerstwo Sportu. Ponad 200 dzieciaków ze szkół podstawowych rywalizowało w turnieju i brało udział w testach motorycznych takich jak Beep Test, zwis na drążku i bieg wahadłowy na czas. Zabawie towarzyszyły liczne atrakcje i poczęstunek. Młodzi zawodnicy mogli również spotkać się z piłkarzami na co dzień występującymi w Koronie Kielce (m.in. Bartosz Rymaniak kapitan zespołu).

Nasi podopieczni rozegrali 3 pojedynki ze szkołami kieleckimi grając ambitnie do ostatnich minut  pomimo ,iż mieliśmy najmłodszy zespół na turnieju ( w tym dwie dziewczynki). Można pochwalić wszystkich ,a szczególnie Kacpra Kułaka zdobywcę pierwszego miejsca w biegu wytrzymałościowym BEEP test . Poniżej przedstawiamy zespół i uzyskane wyniki z meczów piłkarskich ,które rozgrywane były na bocznym stadionie Korony.

Szymon Zieliński, Kacper Kułak, Maciej Wypych, Przemek Kundera, Konrad Niebudek, Natalia Bandrowska, Julia Brożyna, Bartosz Kundera, Mateusz Kowalczyk, Karol Łakomiec, Oliwier Nogalski, Zuzanna Sowa- opiekunem grupy był Mądzik Krzysztof

SP 27 Kielce  – SP Masłów 2:0

SP 12 Kielce  – SP Masłów 2:1 ( bramka Maćka Wypycha)

SP 9 Kielce    –  SP Masłów 2:0