„Bezpieczeństwo na Piątkę

2016-11-17 10:18:01, komentarzy: 0

Dnia 8 listopada 2016 roku po raz dziesiąty odbył się organizowany przez Komendę Miejską Policji w Kielcach konkurs „Bezpieczeństwo na Piątkę”, skierowany do uczniów klas piątych szkół podstawowych powiatu kieleckiego i miasta Kielce. Tegoroczny konkurs odbył się  w Centrum Konferencyjnym Targów Kielce.

Do rywalizacji przystąpiło 25 trzyosobowych drużyn, ze szkół powiatu kieleckiego złożonych z uczniów klas piątych. Zadaniem każdej z drużyn, było wzięcie udziału w części teoretycznej i praktycznej konkursu, a następnie ocena prac plastycznych wykonanych przez dzieci. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Julia Łazarska, Dominika Rzadkowska i Michał Terelak , którzy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę, umiejętności oraz wzięli udział w pokazie udzielania pierwszej pomocy przygotowanym przez Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach.  Każda drużyna biorąca udział w konkursie otrzymała pamiątkowe dyplomy oraz upominki, które ufundowała Komenda Miejska Policji w Kielcach.