„Aniołkowy chór ” w przedszkolu w Masłowie Drugim

2018-01-21 18:35:07, komentarzy: 0

Dnia 17.01.2018 r.  w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Na tę uroczystość  przybyli rodzice, babcie, dziadkowie, swoją obecnością zaszczyciła nas pani wicedyrektor Renata Zapała. Dzieci przygotowały przedstawienie „Aniołkowy chór” jak również wiersze i piosenki dla swych wyjątkowych gości z okazji ich święta . Występ przedszkolaków wywołał u dziadków ogromną radość i wzruszenie a na twarzach malowała się duma ze swoich wnuków. Po przedstawieniu, dzieci obdarowały  gości prezentami, po czym wspólnie zasiedli do poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Dla Babć i Dziadków czekała też słodka niespodzianka w postaciu tortu.

Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy za przybycie i  życzymy wszelkiej pomyślności, długich lat życia oraz takiego uśmiechu na twarzy jak podczas dzisiejszej uroczystości!