“IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”

2019-12-23 20:53:52, komentarzy: 0

Wraz z Fundacją Dbam o Mój Z@sięg grupy przedszkolne oraz klasy 0-3 wzięły udział we wspólnej realizacji projektu pt. “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”, który rozpoczyna się 13 listopada 2019 roku i potrwa do końca grudnia 2019 roku.

Dołączając do projektu otrzymaliśmy przygotowane przez  Fundację Dbam o Mój Z@sięg kartki i rozdaliśmy je dzieciom celem napisania życzeń świątecznych wspólnie ze swoimi rodzicami lub wychowawcami i jednocześnie dołączyliśmy do przeglądu plastycznego na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Celem kampanii jest zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również – a może nawet przede wszystkim – kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych.

Koordynator projektu: Marta Myca