Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie w roku szkolnym 2018/2019

2017-09-04 10:42:48

Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie

 

dyrektor szkoły: Marcin Gawron

zastępca dyrektora: Renata Zapała 

 

  1. ks. Buczkowski Adrian  - religia
  2. Chrzan Aleksandra  - edukacja wczesnoszkolna, historia, wdż
  3. Chwastek Kinga - język polski
  4. Czapla Marzena - edukacja przedszkolna
  5. Doleziński Paweł - matematyka, fizyka, informatyka
  6. Domagała Joanna - edukacja wczesnoszkolna, przyroda
  7. Drzewicz Magdalena - edukacja przedszkolna
  8. Dudek Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna
  9. Gawron Marcin - wychowanie fizyczne
  10. Gębka Piotr - wychowanie fizyczne
  11. Jaśkowska Kamila – język angielski
  12. Kalwat-Kulińska Anna  - wychowanie fizyczne, chemia, 
  13. Kamińska-Walczyk Izabela - logopeda, wiedza o społeczeństwie
  14. Kaniszewska Justyna - edukacja przedszkolna, język angielski
  15. Kasperek Joanna - język polski
  16. Kieszkowski Czesław - historia, edukacja dla bezpieczeństwa
  17. Kłos Józef  - wychowanie fizyczne, geografia
  18. Kmiecik Ilona - język angielski
  19. Kmieć Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna, świetlica
  20. Kozubek Małgorzata - matematyka
  21. Krawczyk Joanna -język angielski
  22. Ksel Urszula - edukacja przedszkolna
  23. Kundera-Chutko Alina - plastyka, zajęcia artystyczne, świetlica
  24. Kundera Ewa – nauczyciel wspomagający
  25. s. Łuszczyńska Maria - religia
  26. Mądzik Krzysztof  - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  27. Myca Marta - edukacja przedszkolna
  28. Niebudek Ilona - matematyka 
  29. Nogaj Joanna - pedagog
  30. Nowakowska Beata- edukacja muzyczna, muzyka, zajęcia techniczne, zajęcia komputerowe, zajęcia artystyczne
  31. Ozdoba Jadwiga - biblioteka
  32. Pedrycz Małgorzata - matematyka, zajęcia komputerowe
  33. Potocka-Ciuła Edyta - język polski
  34. Ryszkowska Izabella  - język angielski, świetlica
  35. Stachura Ewa - język niemiecki
  36. Strójwąs Emila - edukacja przedszkolna
  37. Szczodrak Beata - edukacja wczesnoszkolna
  38. Sztandera Mariola - przyroda, biologia
  39. Wiktorowski Mariusz  - wychowanie fizyczne, zajęcia komputerowe, informatyka
  40. Wołonkiewicz Anna – zajęcia rewalidacyjne
  41. Wojsław Paulina - edukacja przedszkolna
  42. Zając Kamila - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia techniczne
  43. Zapała Renata - edukacja wczesnoszkolna

 

« powrót